O NAS


Jesteśmy firmą rodzinną opartą na kilkunastoletnim doświadczeniu w branży osłon okiennych. Zajmujemy się produkcją i sprzedażą rolet tkaninowych, plis, żaluzji pionowych ,żaluzji poziomych, moskitier, markiz, rolet zewnętrznych, krat i bram garażowych. Nasze produkty cechuje najwyższa jakość wykonania. Produkujemy z materiałów najlepszej jakości.

Jako firma poszukujemy nowych rozwiązań i technologii produkcji, ciągle unowocześniając nasz "park maszynowy".
Nasze wyroby cechuje nowoczesna stylistyka - ciekawa kolorystyka i wzornictwo. Gwarantujemy sprawną, szybką i miłą współpracę - nasi pracownicy służą profesjonalnym doradztwem przy wyborze odpowiedniego produktu. Satysfakcja z zadowolonego Klienta jest dla nas najważniejsza.

Jesteśmy Firmą oferującą kompleksowe rozwiązania systemów przeciwsłonecznych.

Korzystamy z systemów Cosiflor, Decomatic i innych precyzyjnie wyselekcjonowanych, tak aby zadowoliły nawet najbardziej wymagających Klientów.

Filozofia handlowa naszej Firmy opiera się na kilku podstawowych zasadach, które stawiają nas w roli liderów wśród dostawców systemów przeciwsłonecznych. Najważniejsza z tych zasad to najwyższa jakość produktów i usług, przy zachowaniu dobrej ceny. Na oferowane przez nas produkty udzielamy nawet 5-letniej gwarancji.
Oferta naszej firmy skierowana jest zarówno do odbiorców hurtowych jak i detalicznych. Znajdą w niej Państwo między innymi szeroki wybór rolet tkaninowych, żaluzji pionowych, żaluzji poziomych, markiz, moskitier, rolet zewnętrznych, bram garażowych.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Nasi przedstawiciele handlowi skontaktują się z Państwem i udzielą odpowiedzi na Państwa pytania.

W ciągu tych kilku lat działalności zdołaliśmy zdobyć zaufanie wielu klientów, którzy wracają do nas z nowymi zamówieniami.

Serdecznie zapraszamy Państwa do współpracy!NA NOWYCH KLIENTÓW CZEKA WIELE PROMOCJI

 
PROMOCJE
PLISA-NOWOŚCI
Nowe kolekcje tkanin: - CREPE metallic, - OPAL, - OPAL pearl. Cartier Replica IWC Replica Tag Heuer Replica
Strona główna Strona główna O nas O nas Oferta Promocje Sklep Kontakt Polityka prywatności Planfirm.pl Planfirm.pl