O NAS


Jesteśmy firmą rodzinną opartą na kilkunastoletnim doświadczeniu w branży osłon okiennych. Zajmujemy się produkcją i sprzedażą rolet tkaninowych, plis, żaluzji pionowych ,żaluzji poziomych, moskitier, markiz, rolet zewnętrznych, krat i bram garażowych. Nasze produkty cechuje najwyższa jakość wykonania. Produkujemy z materiałów najlepszej jakości.

Jako firma poszukujemy nowych rozwiązań i technologii produkcji, ciągle unowocześniając nasz "park maszynowy".
Nasze wyroby cechuje nowoczesna stylistyka - ciekawa kolorystyka i wzornictwo. Gwarantujemy sprawną, szybką i miłą współpracę - nasi pracownicy służą profesjonalnym doradztwem przy wyborze odpowiedniego produktu. Satysfakcja z zadowolonego Klienta jest dla nas najważniejsza.

Jesteśmy Firmą oferującą kompleksowe rozwiązania systemów przeciwsłonecznych.

Korzystamy z systemów Cosiflor, Decomatic i innych precyzyjnie wyselekcjonowanych, tak aby zadowoliły nawet najbardziej wymagających Klientów.

Filozofia handlowa naszej Firmy opiera się na kilku podstawowych zasadach, które stawiają nas w roli liderów wśród dostawców systemów przeciwsłonecznych. Najważniejsza z tych zasad to najwyższa jakość produktów i usług, przy zachowaniu dobrej ceny. Na oferowane przez nas produkty udzielamy nawet 5-letniej gwarancji.
Oferta naszej firmy skierowana jest zarówno do odbiorców hurtowych jak i detalicznych. Znajdą w niej Państwo między innymi szeroki wybór rolet tkaninowych, żaluzji pionowych, żaluzji poziomych, markiz, moskitier, rolet zewnętrznych, bram garażowych.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Nasi przedstawiciele handlowi skontaktują się z Państwem i udzielą odpowiedzi na Państwa pytania.

W ciągu tych kilku lat działalności zdołaliśmy zdobyć zaufanie wielu klientów, którzy wracają do nas z nowymi zamówieniami.

Serdecznie zapraszamy Państwa do współpracy!NA NOWYCH KLIENTÓW CZEKA WIELE PROMOCJI

 
PROMOCJE
PLISA-NOWOŚCI
Nowe kolekcje tkanin: - CREPE metallic, - OPAL - OPAL pearl. automatici di marca duplicati perfetti per il miglior prezzo sul sito Web di Perfect Watches. Spedizione in tutto il mondo disponibile. automatici di marca duplicati perfetti per il migli
 
Strona główna Strona główna O nas O nas Oferta Promocje Sklep Kontakt Polityka prywatności Planfirm.pl Planfirm.pl